Skip links

Ekibimiz

Heyecanını her zaman dinamik tutan her yeni güne bambaşka fikirlerle başlayan Düşünce Vadisi ekibi olarak sizlere kendimizi tanıtmak istedik.

Güray Altundağ

Profesyonel ve akademik hayatında mühendislik, yöneticilik deneyimlerinin yanı sıra sosyal bilimlere olan ilgisi ve insan hayatına dokunma hevesiyle farklı bakış açıları keşfetmeyi seven Güray, çocuklarla arasının her zaman iyi olmasını düşünmeyi birlikte öğrenmek için fırsat olarak görüyor.

Duygu
Dudu

Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra Felsefi Pedagojik Formasyon eğitimini alan Duygu, çocuklara özen göstermeyi hayattaki en önemli hedefi haline getirerek, her zaman yeni şeyler üretmeyi amaçlıyor. Özel bir eğitim kurumunda öğretmen olarak ilkokul ve ortaokul öğrencileriyle Çocuklar İçin Felsefe alanında çalışıyor ve akıl-zeka oyunları üzerine kulüp faaliyetleri düzenliyor.

Özge
Karakuş

Eleştirel düşünmeyi öğrenme ve başkalarıyla paylaşma motivasyonunu her zaman canlı tutan Özge, psikolojik danışmanlığın yanında çocuklarla birlikte düşünmenin mutluluğunu yaşamayı, sorgulama ve dorgulatmanın peşinden yılmadan koşmayı çok seviyor. Aktif ve demokratik yurttaşlık üzerine yaptığı doktora çalışmasıyla teorik bilgilerine pratikte hayat vermeyi amaçlıyor.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez bilgilerini kullanır.